Casonas De Galilea Villa
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Sporttevékenységek Lovaglás Kerékpározás Túrázás | Tárgyalótermek Tárgyaló/bankett létesítmények |
| Gyerekbarát Játszótér | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A 2 hálószobás Casonas De Galilea Villa Sutamarchán akár 8 vendéget tud fogadni, a szórakoztatásukra pedig karaokét kínál.
A Museo Del Fosil hozzávetőlegesen egy 10 perces autóútra, a Paleontológiai Kutatóközpont pedig 3 km-es távolságra található a Sutamarchán városi villától.
Az 1 fürdőszobás villa ablakai a kertre nyílnak. A fürdőszobai felszerelések külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak.
A Casonas De Galilea Villa van egy közös konyha elektromos vízforralóval és hűtővel a kényelmes tartózkodás érdekében.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- VIP be-/kijelentkezés
- Concierge-szolgálat
- Háziállat engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Valutaváltó
- Kandalló
- Tűzoltó készülékek
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Közös konyha
- Elektromos vízforraló
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Karaoke
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Túrázás
- Lovaglás
- Kerékpározás
- Nyilvános fürdő
Szolgáltatások
- Idegenvezetés/Jegyiroda
- Élelmiszer bevásárlási szolgáltatás
- Üdvözlő ital
- Tárgyaló/bankett létesítmények
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Belső udvar
- Étkezőasztal
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- Táblajátékok
- Játszótér
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casonas De Galilea Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casonas De Galilea Villa Wi-Fi-t biztosít a nyilvános helyeken. - ❓
A Casonas De Galilea Villa konyhával berendezett?
A Casonas De Galilea Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen vendégek választják a leggyakrabban a Casonas De Galilea Villa?
A Casonas De Galilea Villa népszerű a gyerekkel érkező vendégek körében, de minden vendéget szívesen látnak. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a Casonas De Galilea Villa ablakaiból?
A Casonas De Galilea Villa kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a nyaraló vendégei vagyunk?
Sutamarchán nevezetességei közé tartozik a Parque Tematico Gondava és az El Fósil, amelyek 2 km-re, illetve 3 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Parque Gondava (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.